Co to właściwie hurtownia zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej interakcji z  pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno lekarze każdej z branż, a także położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, to aż osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych producentów, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących marek na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Polecamy
 http://sklep.cezal.com.pl

Ciekawe artykuły: