Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.

Efektem może być odzyskanie jakości życia jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Ciekawe artykuły: